Cyrulicy sponsorem Tolk-Folku 2019

Po zeszłorocznej krasnoludzkiej edycji nikt nie powinien mieć wątpliwości, że co jak co, ale brody na TFie szanujemy. A w tym roku idziemy krok dalej! Grono sponsorów tegorocznej edycji otwierają Cyrulicy, którzy na pielęgnacji bród znają się jak mało kto 

Poniżej informacje o ekipie i ich wyrobach – zapoznajcie się koniecznie, bo to zdecydowanie wyjątkowe kosmetyki, a będzie je można zdobyć na TFie!

O nas (o sobie nie umiemy pisać )

Brodacz i dziewczyna brodacza. Razem tworzymy kosmetyki, które są owocem naszej wiedzy, rodzinnej tradycji i szacunku do brody. Wykorzystujemy najwyższej jakości i niezwykle skuteczne surowce roślinne, by tworzyć z nich eliksiry odpowiadające potrzebom bród i Brodaczy  Tworzymy w duchu świadomości ekologicznej w Polsce.

O mydłach

Mydła syjamskie to dwupak rzemieślniczych mydeł do brody powstałych na bazie zmydlonej oliwy z oliwek i oleju kokosowego, wzbogacone o olej awokado, masło shea, olej rycynowy, witaminy i aloes. Mydła te zostały stworzone tak, by idealnie uzupełniać swoje działanie i wydobyć z siebie wszystkie cudowne właściwości.

Mydło syjamskie jasne powstaje z dodatkiem białej glinki oraz piwa kraftowego od Browaru Profesja. Dokładnie i delikatnie umyje Twoją brodę oraz skórę pod nią. Dzięki niemu Twoja broda będzie nie tylko czysta, ale również zregenerowana i miękka.

Mydło syjamskie ciemne z dodatkiem smoły (dziegciu brzozowego) i węgla zaserwuje Twojej brodzie istne katharsis. Pomoże Ci pozbyć się martwego naskórka i łupieżu dzięki delikatnemu keratolitycznemu działaniu oraz głęboko oczyści Twoją skórę.

Używaj na zmianę.

O piwie, które jest aktualnie w mydle

Piwo uwarzone na Dni Fantastyki 2018. To fantastyczne, lekkie piwo górnej fermentacji, uwarzone z dodatkiem aromatycznych liści limonki kaffir. Idealnie zbalansowane specjalnie na długie letnie wieczory. Głębokie odfermentowanie skontrowane jest gładkością pochodzącą od płatków owsianych. Cytrusowo-ziołowy aromat liści kaffir uzupełniony jest tropikalno-kwiatowymi nutami pochodzącymi od nowofalowanego chmielu Ekuanot. Korespondujący ze sobą smak i aromat powoduje, iż piwo jest bardzo pijalne i kompletne.